CR0603FA7322G
MFR.Part #
CR0603FA7322G
JLCPCB Part #
C101180
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS