CR0603FA5761G
MFR.Part #
CR0603FA5761G
JLCPCB Part #
C101118
Description
-55℃~+125℃ 100mW 5.76kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS