CR0603FA47R0G
MFR.Part #
CR0603FA47R0G
JLCPCB Part #
C101069
Description
-55℃~+125℃ 100mW 47Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS