CR0603FA3920G
MFR.Part #
CR0603FA3920G
JLCPCB Part #
C101015
Description
-55℃~+125℃ 100mW 392Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS