CR0603FA2R20G
MFR.Part #
CR0603FA2R20G
JLCPCB Part #
C100941
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 100mW 2.2Ω 50V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS