CR0603FA2743G
MFR.Part #
CR0603FA2743G
JLCPCB Part #
C100924
Description
-55℃~+125℃ 100mW 274kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS