CR0603FA2371G
MFR.Part #
CR0603FA2371G
JLCPCB Part #
C100884
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.37kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS