CR0603FA2200G
MFR.Part #
CR0603FA2200G
JLCPCB Part #
C100863
Description
-55℃~+125℃ 100mW 220Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS