CR0402FF3901G
MFR.Part #
CR0402FF3901G
JLCPCB Part #
C100405
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS