CR0402FF1052G
MFR.Part #
CR0402FF1052G
JLCPCB Part #
C100202
Description
-55℃~+125℃ 10.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS