CR0201FH1002G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0201FH1002G
JLCPCB Part #
C100126
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS