CA034AJA0510G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CA034AJA0510G
JLCPCB Part #
C5381582
Package
0603x4
Description
100mW 4 51Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS