SMF4L30A
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SMF4L30A
JLCPCB Part #
C5369344
Package
SOD-123FL
Description
1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS