SMF4L28A
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SMF4L28A
JLCPCB Part #
C5806870
Package
SOD-123FL
Description
1uA 28V 31.1V 400W 454V 8.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS