SMF4L15A
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SMF4L15A
JLCPCB Part #
C5806865
Package
SOD-123FL
Description
15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS