SMF4L13A
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SMF4L13A
JLCPCB Part #
C5806864
Package
SOD-123FL
Description
13V 14.4V 16.2A 1uA 21.5V 400W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS