SMAJ48CA
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SMAJ48CA
JLCPCB Part #
C320540
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 48V 5.17A 53.3V 77.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS