SMAJ45CA
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SMAJ45CA
JLCPCB Part #
C841119
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 45V 5.5A 50V 600W@10/1000us 72.7V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS