SMAJ17CA
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SMAJ17CA
JLCPCB Part #
C841116
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 14.49A 17V 18.9V 1uA 27.6V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS