MBR20200LCT
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
MBR20200LCT
JLCPCB Part #
C5246173
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 200A 200V 200uA 20A 820mV TO-220AB Schottky Diodes ROHS