BZX85B68V
MFR.Part #
BZX85B68V
JLCPCB Part #
C432168
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 1.3W 130Ω 2kΩ 500nA@51V 66.64V~69.36V 68V DO-41 Zener Diodes ROHS