BZX85B30
MFR.Part #
BZX85B30
JLCPCB Part #
C5186074
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 1.3W 1kΩ 29.8V~31.2V 30V 30Ω 500nA@22V DO-41 Zener Diodes ROHS