BZX85B10
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZX85B10
JLCPCB Part #
C5186071
Package
DO-41
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 1.3W 10V 200Ω 50uA@7.5V 7Ω 9.4V~10.6V DO-41 Zener Diodes ROHS