BZX84C47
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZX84C47
JLCPCB Part #
C841171
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@32.9V 170Ω 350mW 375Ω 44V~50V 47V SOT-23 Zener Diodes ROHS