BZX84C39
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZX84C39
JLCPCB Part #
C970340
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA 130Ω 350mW 350Ω 37V~41V 39V SOT-23 Zener Diodes ROHS