BZX84B9V1
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZX84B9V1
JLCPCB Part #
C970336
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 100Ω 15Ω 350mW 500nA@6V 8.92V~9.28V 9.1V SOT-23 Zener Diodes ROHS