BZX55C4V3
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZX55C4V3
JLCPCB Part #
C5158977
Description
1 Independent 1uA 4.08V~4.52V 4.3V 500mW 600Ω 75Ω DO-35 Zener Diodes ROHS