BZV55C3V3
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZV55C3V3
JLCPCB Part #
C545323
Package
SOD-80
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 2uA 3.1V~3.5V 3.3V 500mW 600Ω 85Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS