BZV55C2V4
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZV55C2V4
JLCPCB Part #
C545383
Package
LL-34
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 2.28V~2.56V 2.4V 500mW 50uA@1V 600Ω 85Ω LL-34 Zener Diodes ROHS