BZV55C10
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZV55C10
JLCPCB Part #
C545361
Package
SOD-80
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 100nA@7.5V 10V 15Ω 500mW 70Ω 9.4V~10.6V SOD-80 Zener Diodes ROHS