BZT52C51S
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZT52C51S
JLCPCB Part #
C5174511
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@38V 180Ω 200mW 49.98V~52.02V 51V SOD-323 Zener Diodes ROHS