BZT52B4V7S
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZT52B4V7S
JLCPCB Part #
C48578687
Package
SOD-323
Description
1 Independent 2.7uA@2V 200mW 4.61V~4.79V 4.7V 564Ω 75Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS