BZT52B3V3
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZT52B3V3
JLCPCB Part #
C545355
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3.23V~3.37V 3.3V 4.5uA@1V 500mW 500Ω 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS