BZG03C120
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZG03C120
JLCPCB Part #
C5440903
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 114V~127V 120V 1uA@91V 250Ω 3W DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS