BZD27C43P
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZD27C43P
JLCPCB Part #
C362301
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1uA 40V~46V 43V 45Ω 800mW SOD-123FL Zener Diodes ROHS