BZD27C39P
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZD27C39P
JLCPCB Part #
C362300
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1uA 37V~41V 39V 40Ω 800mW SOD-123FL Zener Diodes ROHS