BZD27C18P
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZD27C18P
JLCPCB Part #
C5455753
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 16.8V~19.1V 18V 1uA 800mW SOD-123FL Zener Diodes ROHS