BZD27C15P
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZD27C15P
JLCPCB Part #
C5186063
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 13.8V~15.6V 15V 15Ω 1uA 800mW SOD-123FL Zener Diodes ROHS