5.0SMDJ48CA
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
5.0SMDJ48CA
JLCPCB Part #
C5444838
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 48V 53.3V 5kW 5uA 64.6A 77.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS