5.0SMDJ24A
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
5.0SMDJ24A
JLCPCB Part #
C5806872
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 10.28A 1uA 24V 26.7V 38.9V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS