2EZ200D5
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
2EZ200D5
JLCPCB Part #
C5464799
Description
-55℃~+175℃ 190V~210V 200V 2W 500nA 8kΩ 900Ω Independent DO-41 Zener Diodes ROHS