LA55-P/SP50
Extended
Manufacturer
LEM
MFR.Part #
LA55-P/SP50
JLCPCB Part #
C454691
Package
SIP-3
Description
-15V~-12V、12V~15V -40℃~+85℃ 10mA 1us 2.5kVrms 200kHz 50A Support SIP-3 Current Sensors ROHS