TBT8A250V
Extended
Manufacturer
LANBAOFUSE
MFR.Part #
TBT8A250V
JLCPCB Part #
C5183792
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+125℃ 100A@250VAC 250V 4mm 5.08mm 5.2mm 8.5mm 8A Square Fuse 插件,P=5.08mm Disposable fuses ROHS