6125SB5A
MFR.Part #
6125SB5A
JLCPCB Part #
C5183820
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 2.5mm 2.5mm 250V 50A@125VDC 5A 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS