6125SB10A
MFR.Part #
6125SB10A
JLCPCB Part #
C5183821
Package
SMD,6.1x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A@250VAC 10A 2.5mm 2.5mm 300V 6.1mm Surface Mount Fuse SMD,6.1x2.5mm Disposable fuses ROHS