6125FA10A
Extended
Manufacturer
LANBAOFUSE
MFR.Part #
6125FA10A
JLCPCB Part #
C5183826
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 100A@250VAC 10A 2.6mm 2.6mm 250V 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS