W3P35X8W04-U050D3B0A
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
W3P35X8W04-U050D3B0A
Description
2.3dBi、2.5dBi、5dBi 2.44GHz、6.525GHz 50Ω - Antennas ROHS