VTA7080531C650RP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VTA7080531C650RP
JLCPCB Part #
C2655648
Package
0805
Description
25V 275pF@1MHz 300mJ 31V 39V 5mW 65V 80A 0805 Varistors ROHS