VCAC060326C820MRP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VCAC060326C820MRP
JLCPCB Part #
C6316394
Package
0603
Description
20V 26V 300mJ 30A 36V 82pF@1kHz 0603 Varistors ROHS