TWCE826K125CCYZ0000
MFR.Part #
TWCE826K125CCYZ0000
JLCPCB Part #
C1651550
Package
Plugin,D9.5xL27mm
Description
-55℃~+200℃ 125V 2.82Ω 82uF ±10% 插件,D9.5xL27mm Tantalum Capacitors ROHS